Mamos kambarėlis - tai vieta, kur mama turi laiko sau ir savo kūrybai, gali išgerti puodelį kavos, pabendrauti su kitomis mamomis ir pasidalinti patirtimi. Tai blogas mamoms apie mamas ir jų vaikučius, apie vaikų prekes ir žaislus, o taip pat apie įvairias prekes mamoms. Žodžiu, apie mamystę. Taip pat galite sekti mane facebooke, kur mane rasite Mamatest vardu :)
2017-08-19
Dermoroleris. Ar verta pirkti ir į ką atkreipti dėmesį
Gal pasirodys keista, kodėl mamoms skirtame bloge daug rašau ne apie vaikų priemones ar žaislus, o apie kosmetiką. Bet pasigilinus...visai nekeista. Nes mamos yra pirmiausia moterys. O visos moterys nori būti gražios.
Jei yra galimybė tikrai rekomenduoju naudotis profesionalų paslaugomis, bet mes jau tokios, kad daug ką norim pasidaryti namie. Juk kasdienei odos priežiūrai kosmetologo net ir nereikia. Su kremais, serumais ir panašiais dalykais viskas kaip ir aišku. Atrandam priemones pagal savo odos tipą ir problemas.
O šiandien noriu pasidalinti patirtimi apie gan populiarų įrankį grožio procedūrose. Kalbu apie dermo arba mezo rolerį. Iš esmės šitas daiktas labai jau primena viduramžių kankinimo įrankį nei grožio procedūros priemonę.
Nepaisant savo spygliuotos išvaizdos visgi reklama teigia, kad jis padeda odai gražėti ir jaunėti. Veikimo principas paprastas. Smulkios adatėlės padaro daug mikro pažeidimų odoje. Smegenys gauna signalą, jog odą reikia "gydyti". Taip skatinama kolageno gamyba, oda atsinaujina. Kartu su papildomai naudojamais kremais ar serumais efektas tik gerėja, nes veikliosios medžiagos giliau patenka į odą.
Pažiūrėjus kaip ši procedūra atrodo grožio kabinete apima siaubas. Veidas būna tikrai kaip po kokio nudegimo. Visas raudonas, pažeista oda kraujuoja. Toks efektas aišku dingsta po kelių dienų ir oda ima regeneruotis. Profesionalai tikrai viską padarys saugiai ir patikimai. Veidas prieš procedūrą būna nuskausminamas, po procedūros tepami specialūs kremai, skatinantys odos gijimą. Įrankiai sterilūs ir panašiai.
Bet yra galimybė tokią procedūrą atlikti namuose. Ne viena užsienio grožio blogerė apie tai jau darė video reportažus, rodė, kaip teisingai naudotis prietaisu. Skirtumas tik toks, kad namie geriau veido nebadyti iki kraujų, nes namie jūs negalite garantuoti visiško sterilumo.
Merginos tiesiog pasidaro nestiprų adatinį masažą. Oda šiek tiek parausta ir be abejo jaučiasi silpnas skausmas. Greičiausiai efektas irgi nebus toks pats kaip grožio salone, bet kaip papildoma grožio procedūra - kodėl gi ne.
Svarbu tinkamai pasirinkti patį mezorolerį. Apie tai ir pakalbėsiu.
Prieš pirkdama savąjį labai ilgai rinkau informaciją, kokie jie būna ir kokio jo reikia. Pirmiausia, reikia patikimo gamintojo, tad siūlyčiau ieškoti profesionalių priemonių parduotuvėse. Ten konsultantė ir padės išsirinkti.
Antras dalykas - reikia žinoti, kam naudosite. Veidui ar kūnui. Ir kokią problemą spręsite.
Pagal aprašymą, mezoroleris gali padėti kovoti su raukšlėmis, akne, celiulitu, strijomis ir randais. Visa esmė - adatėlių ilgis.
Veidui pasirinkau 0,5 mm ilgio titano adatėles. To pilnai užtenka odos regeneracijai ir kovai su raukšlėmis. Būna ir dar trumpesnės. Kam naudojamos jos nežinau, nes mano manymu efektas ten bus minimalus. Bet jei oda labai jautri, turbūt verta rinktis trumpiausias.
Galima rinktis ir ilgesnes adatėles, tarkim 0,75 mm, bet jos neturėtų viršyti 1,5mm. Medžiagos irgi būna skirtingos: gali būti titanas, gali būti chirurginis plienas. Kaina irgi skirsis - nuo maždaug 9 eurų iki 50 ir gal net brangiau. Maniškiai - 0,5mm titaninis ir 2mm plieninis. Jų abiejų korpusas plastikinis. Supakuoti dėžutėse - bonkutėse kaip vitaminai, yra apsauginis "šalmas" galvutei.
Jei kovosite su celiulitu, strijomis ar randais, jau prireiks ilgesnių adatėlių. Tarkim šlaunų srityje oda storesnė nei veido, yra daugiau riebalų, todėl ir adalės trumpos jau netiks. 1,5 mm čia irgi tinka, bet jau galima naudoti ir 2mm. Yra ir dar ilgesnių, bet net patys gamintojai nerekomenduoja naudotis tokiais be specialisto priežiūros.
Pateikiu jums lenteles, kokio ilgio adatėlės kokiai problemai tinka.
Dabar apie patį naudojimą. Prieš kiekvieną procedūrą reikia rolerį dezinfekuoti. Apie 20 minučių palaikyti spirite ir duoti išdžiūti. Ar tinka dar kokia nors dezinfekavimo priemonė, nežinau, bet neturint spirito, galima pakeisti silpnesniu preparatu žaizdoms dezinfekuoti. Po procedūros dermorolerį vėl gi reikia dezinfekuoti ir nuplauti po karšto vandens srove, leisti nudžiūti ir supakuoti atgal į sandarią dėžutę.
Naudojant siūlau nedrąskyti odos iki kraujo, masažuoti veidą apie penkias minutes. Ne ilgiau. Jei pastebėsit, kad oda ne tik rausta bet ir ima atsirasti kraujo, nebedarykit. Jei nebijot ir galit garantuoti sterilumą, vistiek siūlyčiau pirmą kartą daryti procedūrą pas profesionalą ir pasiklausti, kaip teisingai masažuoti.
Aš dariau paprastą masažą sukant volelį pirmyn atgal, taip kaip daro profesionalai. Merginos blogerės daro įvairiai. Vienos taip kaip aš, kitos tik viena kryptimi, atitraukdamos nuo veido. Man toks būdas pasirodė prastesnis, nes kiekvieną sykį atitraukus reikia vėl pridėti adatas prie veido, ir gaunasi toks kaip adatinis smūgis odai, vietoj tolygaus badymo. Čia aš visa tokia graži po procedūros. Gal apšvietimas nelabai, bet oda raudona, dilgčioja. Specialiai dariau prieš miegą, kad oda pailsėtų ir nereikėtų visai raudonai bėgti į gatvę. Tarp kitko, po procedūros nerekomenduojama toninis kremas, visokie dažai ir makiažai, reikėtų vengti saulės ir būtinai naudoti kremą su saulės filtrais.
Beje, svarbu ir teisingas spaudimas. Vėl gi pridedu foto, kaip teisingai laikyti instrumentą, kad spaudimas būtų optimalus - ne per didelis ir ne per "lengvas".
Po procedūros visgi dezinfekavau ir veido odą, tuo pačiu spiritu. O ant viršaus naudojau hialurono serumą iš Manilla.lt (apie jį kalbėsiu atskirai).
Veido raudonumas po paros visiškai išnyko. Be abejo, jokio super efekto ir penkiolikmetės odos po pirmojo bandymo aš nesulaukiau.
Bet čia ir yra kėblumas.
Procedūros negalima daryti dažnai. Vėl gi pateikiu jums lentelę kaip dažnai galima naudoti priemonę tiek veidui tiek kūnui pagal pasirinktą adatėlių ilgį.
Viskas iš esmės priklauso nuo jūsų odos tipo ir jautrumo. Jei kažką praleidau, arba yra kažkokių netiklsumų, o gal pačios turite patirties su dermoroleriais, labai lauksiu komentarų. Man kol kas jokio įspūdžio nepaliko. Na, tik kad po procedūros lauk išlindo visokie spuogeliai, kas manau yra gerai. Kaip sakė mano sūnelis "kaka" lenda lauk 😂
MamaTest
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą